Karrier

Mályi-Glass Kft. munkatársakat keres alábbi pozícióra:

Gyártósori munkakörbe

Elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Munkavégzéshez szükséges fizikai adottság
  • Figyelmes munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Üvegiparban vagy építőiparban szerzett tapasztalat

Feladatkör:

  • Betanított munka: üvegvágó, távtartó-hajlító, üvegszerkezet összeállító

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix bér + teljesítménybér
  • Kafetéria: szép kártya + készpénz hozzájárulás
  • Utazási (bejárási) támogatás
  • munkaruha
  • hosszútávú munkahely
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Mályi

  • pozíció megnevezésével fényképes önéletrajzzal email címünkre: info@malyiglass.eu

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Targoncavezető-árukiadó munkatársat keresünk

A több, mint 20 éves múltra visszatekintő üvegiparban tevékeny Mályi-Glass Kft. targoncavezető-árukiadó pozícióba munkatársakat keres Mályi telephelyére.

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány
  • Gázüzemű targonca gyakorlat

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal, gyakorlattal rendelkezik
  • Önállóság, kezdeményezőképesség, rugalmasság
  • Alulvezérelt 5 tonnás híddaru jogosítvány és tapasztalat

Feladatkör:

  • A gyárból kikerülő üvegek, üvegszállító kalodák előkészítése
  • Késztermékek teherautóra daruzása, rakodása targoncával
  • Beérkező anyagok leszedése, raktárba történő betárolása
  • Átvételkor, átadáskor minőségellenőrzés

  • munkaruha
  • Hosszútávú munkahely

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az info@malyiglass.eu email címen
Weboldal: malyiglass.eu

www.malyiglass.hu