Karrier

Mályi-Glass Kft. munkatársakat keres alábbi pozícióra:

Logisztikai ügyintéző, raktáros munkatárs

Feladat:

  • Raktározással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Termeléshez szükséges anyagok kiadása a gyártásnak
  • Beérkező áru átvétele és ellenőrzése
  • Kiszállítások (készárú) nyomonkövetése
  • Készletgazdálkodás
  • Üvegszállító állványok nyomonkövetése, nyilvántartása

Mik az elvárásaink?

  • Középfokú végzettség - logisztikai vagy szakirányú előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismertek (MS Office, Windows)
  • Targoncavezetői engedély
  • Határozottság, magabiztosság
  • Szervező, elemző és problémamegoldó képesség
  • Idegen nyelv ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
- versenyképes fix bér + teljesítménybér
- Kafetéria: szép kártya + készpénz hozzájárulás
- Utazási (bejárási) támogatás
- hosszútávú munkahely
- előrelépési lehetőség

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az karrier@malyiglass.eu email címen
Weboldal: malyiglass.eu
Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Gyártósori munkakörbe

Elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Munkavégzéshez szükséges fizikai adottság
  • Figyelmes munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Üvegiparban vagy építőiparban szerzett tapasztalat

Feladatkör:

  • Betanított munka: üvegvágó, távtartó-hajlító, üvegszerkezet összeállító

  • versenyképes fix bér + teljesítménybér
  • Kafetéria: szép kártya + készpénz hozzájárulás
  • Utazási (bejárási) támogatás
  • munkaruha
  • hosszútávú munkahely
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Mályi

  • pozíció megnevezésével fényképes önéletrajzzal email címünkre: karrier@malyiglass.eu

www.malyiglass.hu