Karrier

Mályi-Glass Kft. munkatársakat keres alábbi pozícióra:

Műszaki- és karbantartási vezető

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Szakmai tapasztalat
- Munkavégzéshez szükséges angol és/vagy német nyelv
- Pneumatikus és hidraulikus rendszerek, vezérlések ismerete
- Felhasználó szintű MS office ismeret
- B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
- Folyamatos üzemvitel biztosítása.
- Termelő gépek rendszeres állapot felmérése, megelőző karbantartása.
- Karbantartási tervek készítése.
- Hibakeresésben és megoldásában történő részvétel.
- Üzemvitelhez szükséges anyagok, alkatrészek, külső vállalkozók által végzett munkák rendelése, átvétele.
- Karbantartók munkájának irányítása, ellenőrzése.
- Karbantartók, gépkezelők szakmai támogatása és oktatása.
- Új gépek telepítésének irányítása.

Amit kínálunk:
- Felelősségteljes pozíció egy stabil háttérrel rendelkező, fejlődő magyar tulajdonú vállalatnál.
- Versenyképes fizetés.
- Komplex juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafetéria), bejárási támogatás.
- Hosszú távú munkahely.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az karrier@malyiglass.eu email címen
Weboldal: malyiglass.eu
Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Gyártósori munkakörbe

Elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Munkavégzéshez szükséges fizikai adottság
  • Figyelmes munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Üvegiparban vagy építőiparban szerzett tapasztalat

Feladatkör:

  • Betanított munka: üvegvágó, távtartó-hajlító, üvegszerkezet összeállító

  • versenyképes fix bér + teljesítménybér
  • Kafetéria: szép kártya + készpénz hozzájárulás
  • Utazási (bejárási) támogatás
  • munkaruha
  • hosszútávú munkahely
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Mályi

  • pozíció megnevezésével fényképes önéletrajzzal email címünkre: karrier@malyiglass.eu

www.malyiglass.hu